Protokół losowania Przeprowadzonego w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach w dniu 13.11.2019r.

Protokół losowania
Przeprowadzonego w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach
w dniu 13.11.2019r.

W dniu 13 listopada 2019r. w siedzibie ORA w Katowicach przy ul. Gliwickiej 17 odbyło się publiczne losowanie adwokatów, którzy wyrazili gotowość udzielania pomocy prawnej w ramach realizacji ustawy z dnia 5 sierpnia 2015r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz.U. 2019 r. poz. 294) dla miast i starostw będących w obrębie właściwości Izby Adwokackiej w Katowicach

Losowanie odbyło się w obecności i pod nadzorem Dziekana ORA adw. Romana Kusza.

Osoby losujące to Dyrektor Biura ORA w Katowicach Pani Barbara Iwaszkiewicz oraz osoby wybierane spośród zebranej publiczności.

Losowanie przeprowadzono dla 22 starostw powiatowych i gmin miejskich na prawach powiatu.

Dla starostw i gmin Bieruńsko-Lędzińskiego, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski

nie przeprowadzono losowania z uwagi na liczbę zgłoszeń adwokatów równą z liczbą adwokatów wskazaną przez starostwo czy gminę albo nie przeprowadzono losowania w starostwach i gminach w których liczba zgłoszonych adwokatów nie świadczących w bieżącym roku pomocy prawnej była równa zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez starostwa i gminy.

1. Będzin – starostwo powiatowe – 1 ,5 punktu - 8 adwokatów spośród 10 adwokatów zgłoszonych.

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Michał Grzenia
  2. Adw. Marta Jasińska
  3. Adw. Katarzyna Misiek-Perlik
  4. Adw. Martyna Pelc
  5. Adw. Katarzyna Ryniewicz-Grzenia
  6. Adw. Ewa Szewczyk-Piotrowska
  7. Adw. Joanna Szostak
  8. Adw. Magdalena Zielińska-Krawczyk
     

2. Bytom – miasto – 1,5 punktu – 7 adwokatów spośród 11 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Mateusz Bogucki
  2. Adw. Anna Czajkowska
  3. Adw. Krzysztof Drewnik
  4. Adw. Michał Hanak
  5. Adw. Katarzyna Krzewińska
  6. Adw. Łukasz Krzewiński
  7. Adw. Aleksandra Witeszczak

3. Chorzów – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 11 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Agnieszka Korusiewicz - mediator
  2. Adw. Aleksandra Ziomko-Gola
  3. Adw. Grzegorz Streckbein
  4. Adw. Marta Grzybowska
  5. Adw. Tomasz Gola

4. Chrzanów – starostwo powiatowe – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 9 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Magdalena Kosowska-Jędryczka - mediator
  2. Justyna Głuch – mediator
  3. Artur Pilzak
  4. Kamil Bańkowski
  5. Michał Leś

5. Dąbrowa Górnicza – miasto – 1 punkt – 4 adwokatów spośród 15 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów;

  1. Adw. Paweł Berke
  2. Adw. Marta Wiaterek
  3. Adw. Piotr Matusik
  4. Adw. Jarosław Kocot

6. Gliwice – starostwo powiatowe – 1 punkt -5 adwokatów spośród 28 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Magda Jasiewicz - mediator
  2. Adw. Stefan Mrozek
  3. Adw. Aleksandra Piotrowska-Wnuk
  4. Adw. Agnieszka Głowala-Grabowska
  5. Adw. Małgorzata Jachym-Czyż

7. Gliwice – miasto – 1,5 punktu – 8 adwokatów spośród 28 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Małgorzata Urawska
  2. Adw. Monika Wszołek
  3. Adw. Karolina Garcarz
  4. Adw. Iwona Labisz-Chudzik
  5. Adw. Ewelina Włodarz-Nowak
  6. Adw. Joanna Wiorek-Struzik
  7. Adw. Aleksandra Kwiatek-Deka
  8. Adw. Piotr Pietryka

8. Jastrzębie Zdrój – miasto – 1 punkt -5 Adwokatów spośród 11 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Katarzyna Szostek-Meredyk - mediator
  2. Adw. Dorota Pohaba
  3. Adw. Żaneta Janeta
  4. Adw. Wojciech Kała
  5. Adw. Łukasz Żak

9. Jaworzno – miasto – 1 punkt – 5 adwokatów spośród 8 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Marta Ołyńska
  2. Adw. Marta Piestrzyńska
  3. Adw. Adam Paszek
  4. Adw. Anna Stolarska
  5. Adw. Aleksandra Trzaska-Paszek

10. Katowice – miasto – 3 punkty – 15 adwokatów spośród 69 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Gabriela Danecka
  2. Adw. Magdalena Grzymała
  3. Adw. Joanna Jagiełłowicz-Bąkiewicz
  4. Adw. Dominika Wydra
  5. Adw. Barbara Babka
  6. Adw. Marcin Stańczuk
  7. Adw. Katarzyna Agacka
  8. Adw. Agata Polotzek
  9. Adw. Paweł Halabowski
  10. Adw. Anna Massalska-Kozłowska
  11. Adw. Katarzyna Górny-Salwarowska
  12. Adw. Katarzyna Kupietz-Mościńska
  13. Adw. Justyna Rysula
  14. Adw. Jakub Lekston
  15. Adw. Czesław Kotas

11. Mikołów – starostwo powiatowe – 1 punkt- 5 adwokatów spośród 10 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Martyna Jakubaszek-Bazgier
  2. Adw. Anna Kotlarska-Honisz - mediator
  3. Adw. Tomasz Kurpas
  4. Adw. Joanna Łęk
  5. Adw. Natalia Skowrońska

12. Mysłowice – miasto – 0,5 punkt- 3 adwokatów spośród 6 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Andżelika Wardęcka
  2. Adw. Agnieszka Winnicka-Sęk
  3. Adw. Jarosław Wilk

13. Olkusz – starostwo powiatowe – 1 punkt – 1 adwokat spośród 3 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. 1. Adw. Dominik Marchewka

Zastępca: Adw. Monika Szczepara

14. Pszczyna – starostwo powiatowe – 1 punkt – 4 adwokatów spośród 6 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Jakub Grolik
  2. Adw. Jakub Hurnik
  3. Adw. Dorota Zygma-Ryś
  4. Adw. Małgorzata Pieczka

15. Racibórz – starostwo powiatowe – 1 punkt – 4 adwokatów spośród 7 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Sabina Kałka
  2. Adw. Adrian Mika
  3. Adw. Roman Skupień
  4. Adw. Bartosz Kunicki

16. Ruda Śląska – miasto – 1,5, punktu – 8 adwokatów spośród 10 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Ewa Karbowiak
  2. Adw. Agnieszka Lończyk-Colin
  3. Adw. Anita Pawlik-Zelek
  4. Adw. Adam Piwowarczyk
  5. Adw. Rafał Stronczek
  6. Adw. Michał Tomecki
  7. Adw. Urszula Lończyk
  8. Adw. Beata Werens

17. Rybnik – starostwo powiatowe – 0,5 punkt – 2 adwokatów spośród 22 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Patrycja Mazurek
  2. Adw. Mariusz Wojciechowicz

18. Rybnik – miasto – 1,5 punktu – 8 adwokatów spośród 22 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Martyna Dudzik-Respondek - mediator
  2. Adw. Leszek Mazur
  3. Adw. Patrycja Kosidło-Pardej
  4. Adw. Katarzyna Hasinska
  5. Adw. Małgorzata Zubik-Janik
  6. Adw. Karol Kaźmierczak
  7. Adw. Bartosz Jakubowski
  8. Adw. Dominika Sałabun

19. Sosnowiec – miasto – 2 punkty – 9 adwokatów spośród 25 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Michał Bieryło - mediator
  2. Adw. Anna Szyja
  3. Adw. Jarosław Ptak
  4. Adw. Marcin Dłubała
  5. Adw. Sandra Stępień
  6. Adw. Sylwia Gierczyńska-Marcinkiewicz
  7. Adw. Mateusz Mermel
  8. Adw. Michał Marcinkiewicz
  9. Adw. Maciej Machura

20. Zabrze – miasto – 1,5 punktu – 8 adwokatów spośród 13 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Małgorzata Bednarska-Myczkowska
  2. Adw. Krzysztof Gawęcki
  3. Adw. Przemysław Jarząbek
  4. Adw. Małgorzata Parjaszewska
  5. Adw. Grzegorz Kalamala
  6. Adw. Magdalena Sosnowska
  7. Adw. Dorota Szwajnoch-Bałda
  8. Adw. Tomasz Wojtalik - mediator

21. Zawiercie – starostwo powiatowe – 1 punkt – 4 adwokatów spośród 8 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Adw. Paweł Dratwa
  2. Adw. Kamil Kawalec
  3. Adw. Paweł Zachariasz
  4. Adw. Karolina Szumara-Rybczyńska

22. Żory – miasto – 0,5 punktu – 3 adwokatów spośród 4 zgłoszonych

Wylosowano następujących adwokatów:

  1. Zbigniew Lubszczyk
  2. Patrycja Piechaczek-Sokołowska
  3. Patrycja Opolka

Losowanie zakończono o godz.16.50.

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka cookies", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka cookies Zgadzam się